3629 LIPSCOMB ST NE

PALM BAY, Florida 32905 · Brevard County · Parcel 28 3714-50-9-21

$29 510
Assessed Value
$135 770
Market Value
Annual Tax
$4 510
Taxable Value
Ownership
OwnerHADLEY, LEROY
Mailing Address3629 NE Lipscomb ST Palm Bay FL 32905
Property Details
Year Built1971
Living Area2 250 sq ft
Lot Size6 970 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$15 000
Just (Market) Value$135 770
Assessed Value$29 510
Exemptions-$25 000
Taxable Value$4 510